Stajnia Zaścianek - Rajdy Konne
Stajnia Zaścianek Rajdy Konne Jazda Konna Nasze Konie - Stajnia Zaścianek Kuligi Galeria Koni Bryczka do Ślubu Kontakt - Stajnia Zaścianek Zajazd Zaścianek

Quady ZaścianekStadnina Koni Augustów

Stajnia Zaścianek

NASZE KONIE

konie

Nasze konie są przygotowane do pracy zarówno z początkującymi jak i z doświadczonymi miłośnikami koni. Mają łagodne usposobienie.

W stajni zobaczyć Państwo mogą zarówno kucyki jak i duże konie co umożliwia jazdę dzieciom i dorosłym.


Koń FantazjaPALERMA EX PUMA-/wlkp/ ur. 20.09.1997 - nazywana przez nas Fantazją, Zarówno początkujący jak i bardziej wytrawni jeźdźcy doceniają FANTĘ jako świetnego wierzchowca ze względu na jej duże umiejętności ujeżdżeniowe i skokowe, a jednocześnie łagodność i cierpliwość, jaka okazuje podczas pracy na lonży z dziećmi.


Koń ŁatekŁATEK -/mały koń/ ur. 2000r. - to nieduży konik, lecz drzemie w nim temperament godny podziwu, koń o wielkiej charyzmie, ambicji, dzielności i wielkim sercu. Bardzo miękko nosi. Mimo małego wzrostu doskonale dorównuje innym koniom w galopie, a to dzięki niesamowitej zwinności i szybkości.


Koń KsawierKSAWIER-/SP/ ur.15.04.2003 Ten przystojniaczek to największy koń w naszej stajni. Dzięki doskonałemu charakterowi i łagodności znakomicie sprawdza się jako koń do nauki jazdy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Doskonały skoczek. Pięknie prezentuje się w zaprzęgu.


Koń KorwetaKORWETA - /SP/ ur. 1998 r. Doświadczony koń w rajdach. Dobry jeździec szybko znajdzie wspólny język i przyjemności w jeździe terenowej i na parkurze. Słabszemu krzywdy nie zrobi. Wspaniała matka.


Koń MagnatMAGNAT - /wlkp/ ur. 1999r. Koń przeznaczony dla słabszych jeźdźców. Mimo mniejszego temperamentu bez kłopotu dotrzymuje kroku innym wierzchowcom. Spokojnie toleruje braki umiejętności i doświadczenia jeździeckiego. Pracuje też w zaprzęgu i na lonży.


Koń KortezKORTEZ - /SP/ ur. 2003 r. Syn Korwety po DEMON CLUB -xx. Z racji swej drobnej postury i wieku jest dobrym koniem dla młodzieży. Bardzo sympatyczny, towarzyski i kontaktowy. Jest dobrze zapowiadającym się koniem do małego sportu, rajdów i rekreacji.


Koń KordKORD /SP/ UR. 2004. Syn Korwety po HOWER han. Siwy piękny koń. Ma za sobą już pierwsze rajdy w których sprawuje się bardzo dobrze. Jest na poczatku swojej drogi jeździeckiej, która zapowiada się obiecująco.


Koń MaszaMASZA / kuc szetlandzki/ ur. 2000r. - nasza spryciula, zawsze znajdzie sposób, żeby dać nogi. Ulubienica najmłodszych adeptów jeździectwa.

KORTINA - /SP/ 2005 r. Córka Korwety i Magnata. Niezwykle miła i grzeczna, lgnąca do ludzi i pieszczot. Klaczka wstępnie zajeżdżona, przyjęła siodło i jeźdźca.


Koń KsantiaKSANTIA-/SP/ ur.03.03.2006 r. Bardzo przyjazna, miła i sympatyczna kasztanka. Spokojna i zrównoważona zapowiada się na bardzo dobrego wierzchowca.

CYPRUS- / SP/ ur. 2006 r.- kary, mocny młody koń o dobrym usposobieniu. Zapewne będzie dobrym koniem zaprzęgowym i wierzchowcem dla jeźdźców o większej posturze.


KonieKORSA- /SP/ ur. 2007 r. Córka Korwety po BOREK oo. Urokliwa i temperamentna klaczka. Na razie spędza szczęśliwe dzieciństwo u boku matki w towarzystwie reszty koni.


KonieLITWA-/SP/ ur. 04.02.1995- 15.02.2007. Najbardziej temperamentny koń w naszej stajni. Z wdziękiem i taktem przejmowała inicjatywę pod mniej zdecydowanymi adeptami jeździectwa. Litwa padła w wyniku komplikacji okołoporodowych. Niestety źrebak, którego nosiła przez tyle miesięcy też nie przeżył.

Jazda konna w Augustowie