Czy wiesz, co robią twoje dzieci w internecie? Ta aplikacja powie ci wszystko!

Aplikacja Parents Tracker to narzędzie, które pozwala rodzicom na łatwe monitorowanie aktywności swojego dziecka na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Aby zacząć korzystać z tej aplikacji, należy najpierw zainstalować ją na urządzeniu swojego dziecka oraz na swoim własnym urządzeniu. Po zakończeniu instalacji aplikacja automatycznie zbiera informacje o aktywności twojego dziecka na urządzeniu mobilnym, takie jak listy kontaktów, połączenia telefoniczne, wiadomości tekstowe, MMS-y, zdjęcia, filmy, nagrania dźwiękowe, historię przeglądania internetu oraz dane GPS.

Dzięki temu rodzice mogą łatwo monitorować, z kim rozmawiają ich dzieci, jakie wiadomości tekstowe wysyłają i otrzymują, jakie strony internetowe przeglądają, gdzie się znajdują oraz co robią w internecie. Aplikacja Parents Tracker przesyła te informacje na koncie rodzicielskim, gdzie rodzice mają do nich pełen dostęp z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, używając swojego smartfona lub komputera.

Aplikacja Parents Tracker oferuje również wiele innych funkcji, takich jak blokowanie aplikacji, które nie są odpowiednie dla dzieci, blokowanie niepożądanych witryn internetowych, nadzorowanie aktywności w social media, monitorowanie dziennika połączeń i wiele innych. Dzięki temu rodzice mogą mieć spokój i kontrolę nad aktywnościami swojego dziecka na urządzeniach mobilnych.Aplikacja Parents Tracker to narzędzie monitorujące, które umożliwia rodzicom sprawdzenie, jakich działań podejmuje ich dziecko na urządzeniach mobilnych. Dzięki tej aplikacji rodzice będą mieli dostęp do informacji na temat wykorzystywanych przez dziecko aplikacji, odwiedzanych stron internetowych, wysyłanych i otrzymywanych wiadomości oraz połączeń telefonicznych.

Aplikacja działa w tle urządzenia i całkowicie niewidocznie dla użytkownika. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu dziecka, rodzice uzyskują dostęp do panelu kontrolnego, na którym będą mogli przeglądać całą zebraną informację z urządzenia.

Parents Tracker rejestruje co dziecko robi na urządzeniu w czasie rzeczywistym. Rodzice mogą wglądać w statystyki zużycia baterii, aktywności internetowej, odwiedzonych stron oraz pobranych i zainstalowanych aplikacji.

Dodatkowo w aplikacji dostępne są opcje kontrolowania czasu spędzonego na urządzeniach mobilnych. Rodzice mogą ustawiać czas korzystania z urządzenia oraz blokować niepożądane aplikacje.

Aplikacja Parents Tracker jest świetnym narzędziem dla rodziców, którzy chcą monitorować aktywność swojego dziecka na urządzeniach mobilnych oraz zapewnić mu bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.